POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE OSP POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO - 17 września 2017 r. - GALERIA

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. OSP Domaradzka Kuźnia najlepsza!

OSP Domaradzka Kuźnia i drużyna żeńska OSP Fałkowice to zwycięzcy tegorocznych Powiatowych Zawodów Sportowo - Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Namysłowskiego. Teraz będą reprezentować powiat na zawodach wojewódzkich.

W zawodach, które odbyły się 17 września w Domaradzu wzięły udział najlepsze drużyny z gmin powiatu namysłowskiego. 8 drużyn żeńskich i 11 męskich sprawdzało się w sztafecie pożarniczej i ćwiczeniach bojowych.

Wyniki zawodów były następujące:

Drużyna męska:

6 miejsce  - OSP Domaradz

7 miejsce - OSP Mikowice

8 miejsce - OSP Domaradzka Kuźnia

Widowisko strażackich zmagań obserwowała bardzo liczna publiczność wśród, której byli m.in. Wicemarszałek Województwa Opolskiego Stanisław Rakoczy, Starosta Namysłowski Andrzej Michta, Wicestarosta Krzysztof Żołnowski, włodarze gmin oraz Komendant Powiatowy PSP w Namysłowie kpt. mgr inż. Tadeusz Kmieć.

Fundatorami nagród  byli Marszalek Wojewódzka Opolskiego, Starosta Namysłowski, Burmistrz Namysłowa,  wójtowie gmin oraz Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Opolskiego.

Oprac. Monika Thiel

Źródło: Starostwo Powiatowe w Namysłowie / KP PSP w Namysłowie